ریتم قلب و راه حل بیورری آن

نظارت بر ریتم قلب نظارت بر ریتم قلب با مدل ME80 بیورر

دستگاه یک کاناله مانیتورینگ همراه ECG یا نوار قلب

دوسلدورف، اولم، مونیخ 14 نوامبر 2012

 حمله قلبی و سکته مغزی از رایج ترین بیماریهای سراسر جهان می باشند.بخش بزرگی از جمعیت جهان از اختلالات قلبی و گردش خون رنج می برند.علاوه بر این بسیاری از اختلالات قلبی در مراحل اولیه خود بدون علائم یا با علائم خفیف همراه می باشند و این باعث می شود تا مدتی غیر قابل تشخیص باشند.

تشخیص اولیه تغییرات در الگوهای ECG در زندگی روزمره بیماران اجازه مداخله به موقع و پیشگیرانه را برای پزشکان فراهم می سازد.دستگاه یک کاناله مانیتورینگ همراه ECGمدل ME80 بیورر جهت پیشگیری و درمان از تخصصی ترین دستگاهای تشخیصی پزشکی در این زمینه بوده و راه حلی ایده آل برای مانیتورینگ شخصی الگوهای نوار قلب در منزل یا بیرون خانه بدون نیاز به آموزش تخصصی یا مهارت، توسط هر شخصی می باشد.

 عملکرد ساده آن با یک دکمه آسان و سرراست بوده و با گزینه های مختلف شیوه اندازه گیری به کاربر اجازه می دهد تا دستگاه را مطابق پارمترهای قلب خود تنظیم نماید.ME80به مدت 30 ثانیه ریتم قلب را ضبط کرده و آن را در حافظه داخلی خود ذخیره می نماید.بالای 99 مورد اندازه گیری قابلیت ذخیره شدن داشته و این نتایج می توانند به صورت پرینت شده به پزشک مشاور ارائه شوند.

ریتم نوار قلب اندازه گیری شده به صورت اتوماتیک توسط دستگاه پردازش شده (بسیار سریع یا بسیار کند، نامنظم، قطع یا عادی) و نتایج با علائم کاملا قابل فهم سریعا نمایش داده می شوند.

کاربران می توانند از گزینه های مختلف شیوه اندازه گیری یکی را انتخاب نمایند : دستگاه مانیتورینگ قلب ME80 می تواند 5 سانتیمتر زیر قلب در قسمت سمت چپ سینه توسط یک انگشت دست راست یا دست چپ یا توسط هر دو دست بکار گرفته شود.

نظارت بر ریتم قلب با مدل ME80 بیورر

بلافاصله پس از اندازه گیری، مقدار متوسط ضربان قلب همراه با هرگونه اختلال احتمالی در الگوهای ECG نمایش داده می شود. زمانی که دستگاه از طریق پورت USB به کامپیوتر متصل شود منحنی دقیقی از نوار قلب، قابل نمایش و قابل ذخیره سازی می باشد.نرم افزار ارائه شده همراه با دستگاه تمام اطلاعات اندازه گیری شده را تجزیه و تحلیل نموده و زمینه ایده آلی را برای ارزیابی پزشک متخصص فراهم می نماید.

 افرادی که دارای فشارخون بالا، میزان کلسترول بالا یا دیابت نوع 1 و دیابت نوع 2، مصرف دخانیات بالا، اضافه وزن، مصرف الکل بالا و بی تحرکی می باشند می توانند بدون نیاز به مراجعه به پزشک ضربان قلب خود را در هر جا با استفاده از این دستگاه کنترل نمایند.استفاده از این دستگاه همچنین برای افرادی که دارای سابقه ژنتیکی در بیماریهای قلب و کسانی که قبلا دچار حمله قلب شده اند نیز توصیه می گردد.

این دستگاه با باتری لیتیومی قابل شارژ داخلی و با فضای ذخیره سازی اطلاعات اندازه گیری نوار قلب تا 99 مورد به بیماران اجازه می دهد تا منحنی و تغییرات ECG را برای مدت زمان بیشتری ردیابی نمایند.

نظارت بر ریتم قلب با مدل ME80 بیورر

نظارت بر ریتم قلب با مدل ME80 بیورر


/ 1 نظر / 30 بازدید
نازنین

سلام عزيز دلم، خوبي؟ کلا ميدوني بازديدت هرچي بيشتر باشه وبلاگت باحالتر و رتبه بالاتري ميگيره و نظراتتم زياد ميشه! بدون هيچ هزينه ايي ميتوني تو اين سايت عضو بشي بازديد بگيري! يه سايتيه که تازه 2 هفتس راه اندازي شده ولي 1000 عضو اول 2000 تا بازديد رايگان ميگيرن!!!!! نه کليک کردنه نه پاپ آپ نه چيز ديگه که وقتتو بگيره! هم ميتوي بازديد انجام بدي و بازديد رايگان بگيري هم ميتوني با 5000 تومان 10000 تا بازديد بخري و انقدر واست در روز بازديد بفرستن که آمارگير وبلاگت ميترکه[هيپنوتيزم] اگر نياي واقعا ضرر ميکني همه دارن ميرن تو اين سايت!!! http://mrvisit.ir